درباره استاد

کارشناس مامائی

کلاس های سلامت بارداری و زایمان

آموزش همسران جهت همراهی مادران و زمان زایمان

آموزش شیردهی و روش های افزایش شیر مادر و مشکلات شایع شیردهی

برگزارکننده کلاس های تئوری یوگا جهت ریلکسیشن و آماده سازی فیزیک بانوان باردار

ورزش جهت فیکس کردن سر جنین در لگن و کوتاه شدن زمان زایمان

ماساژ و بازی با نوزاد

برگزارکننده کلاس های ارتقا سلامت بارداری و زایمان آسان

آدرس پستی:

خیابان دولت یا کلاهدوز بلوار کاوه خ اخلاقی شرقی خ مطهری کوچه داراب غربی پلاک 33

وب سایت:

niloomoazzami.com

ماموریت و بیوگرافی

زایمان طبیعی آسان و لذت بخش را با ما تجربه کنید.
بهترين راه حفظ سلامت و زیبایی اندام خانم ها بعد از زايمان داشتن یک حاملگی خوب و سلامت اماده سازي ، تقويت و عضلات و مفاصل، قبل و حین بارداری است. وقتی یکسری تغییرات فیزیولوژیک و آناتومیک در بارداری رخ میدهد.حتما خانم باردار نیاز به حمایت روانی و آگاهی کامل از روند بارداری و زایمان خود، خواهد داشت. عدم آگاهی منجر به بروز اضطراب و در نتیجه کاهش اعتماد به نفس خواهد شد.
در واقع حاملگی مثل بلوغ و یائسگی یکی از دوران های مهم زندگی است که طی آن باید تکامل و قبول وظایف صورت گیرد تا نقش مادری بهتر پذیرفته شود.هدف از این کلاس ها در واقع یک دوران بارداری بهتر با عوارض کمتر و زايمان کوتاه مدت و با كاهش زمان اوج درد زايمان ميباشد.

این کلاس ها در واقع فرصتی است که مادر آینده میتواند از ترس ها ،تصور ها و نیاز هایش حرف بزند و از طریق آموزش به همسران محیط آرام و امن هم در دوران بارداری و هم در هنگام زایمان داشته باشد.آموزش به همسران شامل روش های کنترل و کاهش درد زایمان است و خوشبختانه تعداد زیادی از آقایان در كلاسها شركت و به آموزشها عمل میکنند و همسران خود را تحت حمایت کامل روانی حين مراحل زايمان قرار میدهند و با داشتن كار گروهي با مادر و دكتر و ماماشون؛ موجب ايجاد يك خاطره خوب از يك زايمان بهتر نسبت به زماني كه اموزش نديده بودند ؛ ميشوند.

مهارت ها

مراقبت دوران بارداری 90%
زایمان آسان 80%
بهداشت روان با همسر 70%
تغذیه و رژيم نويسي 44%
معاینه و ماساژ نوزاد 94%